Informace

Představujeme Vám WORKSPACE CHODOV - polyfunkční areál sídlící v ulici Hvožďanská na Praze 4. Areál se nachází v sousedství Českého metrologického institutu a naproti společnosti ELTODO. V blízkém okolí se nachází veškerá občanská vybavenost včetně obchodního střediska Westfield Chodov. Ostatní okolní zástavba je klidného residenčního charakteru s dostatkem zeleně. Jedná se o příjemné prostředí vhodné pro práci s výbornou dopravní dostupností ze všech stran. Osobním automobilem je dostupnost dobře zajištěna díky napojení na Jižní spojku a dálnici D1. Areál disponuje  parkovacími místy. Nabízíme parkování vně i uvnitř areálu. Hromadná doprava je zajištěna blízkostí stanic metra C – Roztyly a Chodov, které jsou vzdáleny přibližně 700 m. 

Celý objekt je napojen na PCO, který zajišťuje 24hodinový dohled. Areál je vybaven kamerami, elektronickým zabezpečovacím a přístupovým systémem (všechny dveře v budově jsou řízeny kartovým systémem).

Zajišťujeme management areálu. Jednáte přímo s námi bez zprostředkovatelů a následných provizí. Nejsme realitní kancelář. V případě zájmu o další informace či o prohlídku nabízených prostor pište na email: info@workspacechodov.cz